Asteria Cave Hotel Hakkında

Siz İsteyin Biz Gerçekleştirelim

Asteria Cave Hotel’de sadece 11 mağara odaya, büyükçe kapalı kahvaltı salonuna ve oturma alanı dışında her katında farklı dokunuşlar ile süslenmiş terası ve kafeteryası bulunmaktadır. Odaların hepsi yazın serin bir şekilde uyumanızı sağlayacak, kışın ise konforlu bir sıcaklık sunacak şekilde volkanik taşlarla özenle hazırlanmıştır. Siz değerli misafirlerimiz için evinizdeki  rahatlığı ve konforu yaşatabilmek için buradayız. Aile ortamı sıcaklığı sunabilmek adına gelen her misafirimizi müşteri olarak görmeyip ailemizden biri olarak görüyoruz ve burası artık sizin eviniz oluyor.

Asteria Cave Hotel ekibi olarak her zaman kapımız herkese açıktır.

Daha Fazlası

Asteria Cave Hotel Hakkında

Otelimiz

Muhteşem Göreme manzaralı Asteria Cave Hotel'in geniş mağara odalarında modern olanaklar ve kişiye özel hizmet sunulmaktadır.

Asteria Cave Hotel'de sadece 10 mağara oda vardır. Odaların hepsi yazın serin bir şekilde uyumanızı sağlayacak, kışın ise konforlu bir sıcaklık sunacak şekilde volkanik taşlarla özenle hazırlanmıştır.

Güzel bir şekilde döşenmiş odalarda ahşap zeminler ve uydu TV mevcuttur. Konuklar, otelin ortak alanları ve odalarında kablosuz internet erişiminden ücretsiz faydalanabilirler.

Asteria Cave Hotel

Hakkımızda

Göreme kenti üzerinde yüksek bir konuma sahip Asteria Cave Hotel, vadilerin ve Göreme Milli Parkı'ndaki kaya oluşumlarının muhteşem manzarasını sunmaktadır.

Güler yüzlü personel, konuklar için günübirlik geziler düzenlemekten mutluluk duyacaktır. Kapadokya'yı keşfettikten sonra, Asteria Cave Hotel'in terasında, vadide gün batımını izlerken yöresel bir kadeh şarabın tadına varabilirsiniz.